Skip to main content

BÜFAtec BETA 3 EM 28-1650

Producent: BÜFAtec

BETA 3EM Czoper do natrysku żywicy z ciętym rovingiem to proste i wydajne rozwiązanie z nową pompą nadtlenku. 40 lat know-how w zakresie przetwarzania i stosowania żywic reaktywnych przyczyniło się do rozwoju tego urządzenia. Wynikiem jest bardzo cicha, ale jeżeli jest to wymagane, bardzo wydajna praca tego urządzenia, oraz możliwość wykorzystania do praktycznie wszystkich zastosowań w średnich i średnio-dużych aplikacjach.

Pompa BETA 3EM Czoper zbudowana jest z najwyższej jakości komponentów zapewniając długotrwałe użytkowanie. Wysokiej jakości powlekane elementy zapewniają minimalną ilość części zamiennych. W maszynie zastosowano sprawdzoną i niezawodną technologię pistoletu CENTURY, zapewniając miękki natrysk o niskiej emisji styrenu. Na pistolecie zamontowano wysokowydajny czoper firmy BINKS, który zapewnia długość cięcia włókien w zakresie 12-37 mm dzięki systemowi wymiennych noży.

BETA 3EM Czoper  posiada mieszanie zewnętrzne, więc niepotrzebne jest płukanie maszyny. Na życzenie możliwa indywidualna konfiguracja urządzenia.

Pliki