Drukuj
Odsłony: 5623

Palapreg ECO® P55-01 specjalne wyróżnienie na Kompozyt Expo Kraków 2011

eco 1Bardzo miło nam poinformować, że zaprezentowany przez Baltazar Kompozyty Palapreg ECO® P55-01 otrzymał nagrodę w kategorii materiały i surowce do produkcji kompozytów. W strefie produktów innowacyjnych zaprezentowaliśmy kajak wykonany w oparciu o żywicę Palapreg ECO® P55-01, składającą się w 55% z biomateriałów.

Palapreg ECO jest obecnie pod tym względem najbardziej innowacyjną żywicą poliestrową, zawierającą najwyższy na rynku procentowy udział biomateriałów. Testy wykonane przez Automotive OEM dowiodły, że wysoka zawartość biokomponentów w żywicy w żaden sposób nie wpływa negatywnie na jakość finalnego produktu lub szybkość jego wytwarzania. Produkt ten został zaprojektowany do wykorzystania w przemyśle budowlanym, jachtowym, transportowym itp.

 

W strefie prezentacji technicznych dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja kleju w kartuszach BÜFA®-Bond 001 oraz prezentacja maszyny do aplikacji pasty klejącej Gamma4.

tec 1 tec 2 tec 3
     

Spośród osób uczestniczących w prezentacji technicznych którzy wypełnili ankietę wylosowaliśmy p. Swomira Stanka z firmy Wytwarzanie Wyrobów z Tworzyw Sztucznych oraz NBL Kompozyty z Bielska Białej  który otrzymał dozownik do utwardzaczy produkcji BÜFAtec.

photo winner 

Serdecznie dziękujemy naszym klientom, których z przyjemnością gościliśmy na naszym stoisku.

ke2011 1

Do zobaczenia na następnych targach Kompozyt Expo w przyszłym roku.

Zespół Baltazar Kompozyty