Chemlease 2172

Chemlease® 2172 jest semipermanentnym rozdzielaczem zaprojektowanym specjalnie pod aplikacje, gdzie przedwczesne odformowanie jest sporym problemem, np. duze płaskie lub duże wklęsłe powierzchnie. Dzięki temu doskonale nadaje się do zastosowania w branży Jachtowej, zwłaszcza przy produkcji dużych jachtów, jak również w branzy budowlanej, np. do produkcji obudów do wiatrowni.

Rozdzielacz zapewnia wiele odformowań oraz uzyskanie powierzchni klasy A i doskonałe wykończenie produkowanych detali. Jest łatwy do aplikacji, eleminuje konieczność używania wosku, minimalizuje nadbudowę pozostałości po laminowaniu, redukuje czas i koszty pracy. Chemlease® 2172 pozwal na zastosowanie większości typowo używanych taśm maskujących. Rozdzielacz zawiera rozpuszczalnik nie zawierający substancji niszczących ozon klasy I i II.

Stosując rozdzielacz, nakłada się do 5 warstw (pomiędzy każdą  należy odczekać ok 15 min.), po nałożeniu każdej należy przetrzeć formę do sucha, po ostatniej w ciągu 30 min. forma nadaje się do produkcji. 

Pliki