Skip to main content

Żelkoty i topkoty serii Industry, obniżenie kosztów produkcji

bufa specialŻelkoty i topkoty serii Industry, obniżenie kosztów produkcji

Szanowni Państwo,

Wiele elementów budowanych w laminatach poliestrowo szklanych, nie wymaga stosowania wysoce chemoodpornych żelkotów i topkotów. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku i zapytaniom naszych klientów, o dobrej jakości materiały w niskiej cenie, BUEFA stworzyła serię Industry dla żelkotów i topkotów.

Żelkoty i topkoty serii BUEFA Industry charakteryzują się dobrymi własnościami przetwórczymi :

  • dobry „levelling” czyli rozlewanie się na powierzchni
  • dobre krycie, także w cienkich warstwach
  • szybki czas żelowania i mocne utwardzanie
  • właściwą dla wersjii natryskowej i pod pędzel tiksotropię

Żelkoty i topkoty BUEFA Industry wykonywane są na bazie zywic ortoftalowych, modyfikowanych dodatkami uelastyczniającymi, dodatkami poprawiajacymi odpowietrzenie, tiksotropię i ustawiającymi właściwą reaktywność. Produkty serii Industry są w I gatunku i posiadają certyfikaty jakości dla każdej partii.

Zastosowanie znajdują w laminatach gdzie nie jest wymagana wysoka odporność na wodę i promieniowanie UV. Żelkoty stosowane są w elementach konstrukcyjnych znajdujacych sie wenatrz pojazdów, także w elementach pokrywanych lakierami. Topkoty zabezpieczają „wewnetrzną” stronę laminatów i dodatkowo ograniczają emisję typowego dla poliestru zapachu. Stosowane są wewnątrz pojazdów, kontenerów i skrzyń oraz jako „lewa” strona besenów.

Żelkoty i topkoty BUEFA Industry dostępne są w kolorach : jasno-szarym 7035 i czystej bieli 9010 w wersjach do natrysku i aplikacji ręcznej pedzlem lub wałkiem. Czynnikiem mającym wpływ na cenę produktów ma wielkość zamówienia oraz rodzaj opakowania : kontenery, beczki lub hoboki.

Zapraszamy do wypróbowania seri BUEFA Industry.

665-7085 BUEFA Industry gelcoat brush 7035 

670-9060 BUEFA Industry topcoat spray 9010 

 

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowościach na naszej stronie raz w miesiącu oraz mieć wgląd do archiwum:

Dołacz do Newslettera

 

Jarosław Koksanowicz

Przedstawiciel Handlowy
Doradca techniczny

Biuro w Jeleniej Górze
kom. 605 078 871
fax 58 691 01 85
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2010_koksanowicz_200x170