Skip to main content

Zabudowa nośnika reklamowego

Nośnik_miniaturaWykorzystanie laminatów w branży reklamowej jest powszechnie znane. Są jednak bardzo ciekawe projekty, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Jednym z nich jest realizacja zabudowy nośnika reklamowego zrealizowana dla firmy Brand Avenue przez poznańską firmę TECHPLAST.

Nośnik Brand Avenue by Techplast

 

Jan FrączekJan Frączek, prezes firmy Techplast: kontrakt dla Brand Avenue to nie pierwsza nasza realizacja dla branży reklamowej. Techplast ma spore doświadczenie w tego typu projektach. Zlecenia nietypowe wymagają indywidualnego podejścia i niekonwencjonalnych rozwiązań. Zastosowanie kompozytów do zabudowy nośników reklamowych pozwala na poprawę estetyki wyglądu nośnika, zwiększenie trwałości oraz zmniejszenie ciężaru
 nośnika reklamowego.

 

 

 

Bartosz MatelskiBartosz Matelski, kierownik produkcji: w ramach realizacji zabudowy nośnika reklamowego wykonaliśmy maskownice z ramami zewnętrznymi o łącznej powierzchni około 100m2. Najtrudniejszą częścią od strony technologii było:  wykonanie form dla tak dużych elementów oraz zamontowanie maskownic na konstrukcji stalowej.

 

 

 

 

Laminaty wykonane zostały w oparciu o żywicę DCPD typ Synolite 8388-P-1.

Kontakt do firmy TECHPLAST: www.techplast.pl