Skip to main content

GRP Multi Cleaner vs. aceton - dlaczego warto inwestować w ekologię i bezpieczeństwo - film

{flike=221}

Kilka tygodni temu zamieściliśmy artykuł o nowości w naszej ofercie - ekologicznym rozpuszczalniku pod nazwą grp Multi Cleaner. Jest to produkt innowacyjny, skuteczny i bezpieczny dla pracowników i środowiska, przeznaczony do rozpuszczania szerokiej gamy żywic oraz polimerów takich jak nienasycone żywice poliestrowe, żywice fenolowo-formaldehydowe, żywice aminowe, epoksydowe, oraz poliuretany.

Dla standardowej temparatury 20°C GRP Multi Cleaner posiada właściwości czyszczące porównywalne do acetonu oraz chlorku metylu. Aby uzyskać jeszcze lepsze efekty podczas czyszczenia narzędzi, maszyn i urządzeń, możliwe jest bezpieczne podgrzanie rozpuszczalnika do temperatury ok. 40°C. Zastosowanie to przede wszystkim czyszczenie narzędzi i akcesoriów do laminowania ręcznego, czyszczenie urządzeń do mieszania i dozowania żywic oraz usuwanie żywic z pojemników i kontenerów.

Poniżej znajduje się link do filmiku w serwisie Youtube, gdzie można zobaczyć na żywo zalety produktu w stosunku do acetonu. Życzymy miłego oglądania.

{youtube}ml2x_Kh6DLU{/youtube}