Skip to main content

Nowa pasta NW 1 PLUS

NOWY PRODUKT
To co wydawało się doskonałe jest jeszcze lepsze! Nowa pasta polerska od Pai Boat jest już dostępna w Polsce za pośrednictwem firmy Baltazar Kompozyty. To zupełnie nowa formuła, zwiększona wydajność, jeszcze lepsza jakość wykończenia i nowy zapach. Gotowi do testów?

NW 1 PLUS to połączenie dobrze znanej naszym klientom, skutecznej pasty polerskiej o dużej sile ścierającej – NW 1 z dodatkowymi PLUSami:

+ WIĘKSZA SIŁA ŚCIERANIA: usuwa rysy po szlifowaniu papierem ściernym o gradacji 600-800,   przyspiesza zarówno proces szlifowania, jak i polerowania
+ GŁĘBOKI POŁYSK: sprawia, że w większości przypadków niepotrzebny jest żaden dodatkowy produkt wykańczający
+ WIĘKSZE SKONCENTROWANIE: realnie przekłada się na mniejsze zużycie produktu
+ ZWIEKSZONA PŁYNNOŚĆ: dzięki czemu rozprowadzanie produktu, nawet na powierzchniach pionowych, jest znacznie łatwiejsze
+ WYŻSZA WILGOTNOŚĆ: sprawia, że produkt nie wysycha ani na powierzchni, ani w otwartym pojemniku
+ ŁATWIEJSZE CZYSZCZENIE: pady pozostają czystsze i znacznie łatwiej jest je prać

 IDEALNA RÓWNOWAGA

Pasta polerska NW 1 PLUS zapewnia idealną równowagę pomiędzy siłą ścierającą, a wykończeniem.

Możliwe jest to dzięki zmianie w samej formule produktu. Stosowane do tej pory duże ziarna ścierne, które mogły powodować głębokie zadrapania i uszkodzenia powierzchni, zastąpione zostały o wiele twardszymi mikro-ziarnami, dzięki którym możliwe jest jeszcze lepsze ścieranie, a przy tym bezpieczne polerowanie i perfekcyjne wykończenie.

SUKCES
Gwarancją sukcesu w procesie polerowania jest nie tylko odpowiedni produkt, ale także stosowana technika i odpowiednie akcesoria. Dobrze dobrany pad może zwiększyć wydajność NW 1 PLUS aż o 30%, realnie przekładając się także na czas pracy i osiągane rezultaty.

ZASTOSOWANIE
Pai Boat: „Nasze produkty początkowo stosowane były w stoczniach przy produkcji jachtów. Te jednak stanowią element większej całości, którą okreslić możemy mianem branży kompozytowej. Materiały kompozytowe są rozpowszechnione w różnych dziedzinach przemysłu, a dzięki swoim właściwościom szybko zyskały przewagę nad innymi surowcami. Pracując nad rozwiązaniami dla branży marine, dostrzegliśmy potencjał w pozostałych dziedzinach. Pai Boat kontynuował rozwój technologiczny, wytwarzając nowe produkty do polerowania, odpowiadające na potrzeby rynku. Dzisiaj jesteśmy obecni na całym świecie w takich branżach jak sanitarna, marine, automotive, wiatrowa, lotnicza, architektoniczna czy sportowa.”


Jeśli są Państwo zainteresowani produktem, prosimy o kontakt z naszymi handlowcami.


Więcej informacji w języku angielskim znajdą Państwo na stronie: https://nw1plus.com/

Informacja przygotowana na podstawie materiałów prasowych Pai Boat.