Skip to main content

Pai Boat - mistrzowie w polerowaniu

{flike=245}

PAI-001PAIBoat-logoZ radością prezentujemy nową, innowacyjną linię środków polerskich stworzoną dla branży kompozytowej przez włoskich mistrzów polerowania - firmę Pai Cristal Italia. Mający ponad 50-letnie doświadczenie w polerowaniu Włosi opracowali doskonałe portfolio dla producentów laminatów poliestrowo-szklanych i nie tylko. Poza kompozytami Pai Cristal Italia oferuje swoje wyroby w trzech innych segmentach.

 

 

 

  • PaiBoat - produkty polerskie do zastosowań w branży kompozytów (polerowanie powierzchni żelkotowych), główne sektory branża marine, transport, budownictwo, energetyka.
  • PaiClassics – środki polerskie do metalu i tworzyw sztucznych, w szczególności do polerowania biżuterii, guzików, sztućców, oprawek do okularów, itp.
  • PaiCar – produkty polerskie dla branży motoryzacyjnej do pielęgnacji oraz naprawy karoserii samochodów zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów.
  • PaiPaint – produkty polerskie do powierzchni lakierowanych, szczególnie wykorzystywane w produkcji mebli oraz instrumentów muzycznych.
PAI-4-logo

 

PAIBoat-logo

PaiBoat – profesjonalna linia produktów do kompozytów.

Szeroka gama oferowanych produktów opracowywana w nowoczesnym dziale badań i rozwoju firmy jest odpowiedzią dla rynku, który wymaga coraz wyższej jakości wykończenia powierzchni. PAI CRISTAL dostarcza technicznie zaawansowane rozwiązania powstałe dzięki bliskiej współpracy z profesjonalnymi producentami z branży marine. Ten rodzaj współpracy pozwala rozwiązać różne problemy, które zwykle pojawiają się w procesie produkcyjnym elementów kompozytowych.

 

Poza wysoką jakością oferowanych produktów Pai Cristal kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo pracy oraz ochronę środowiska. Dzięki temu produkty są bezpieczne dla zdrowia i środowiska oraz charakteryzują się bardzo niską emisją substancji lotnych.

Produkty na bazie wody do polerowania powierzchni żelkotowych gwarantują świetne rezultaty i są łatwe w użyciu. Środki polerskie PaiBoat posiadają różne typy uziarnienia co ma wpływ na końcowe rezultaty i pozwala dobrać odpowiedni system. Z łatwością usuwają rysy ( dużo szybciej niż najbardziej popularne pasty polerskie), przebarwienia, zmatowienia powierzchni, pozostawiając powierzchnię o wysokim połysku.

 

 

Już od początku kwietnia w naszej ofercie dostępne będą:

 

Pasta polerska NW0 Hard Cut

Pasta polerska o bardzo dużej sile ścierającej, szybko i dokładnie usuwa rysy pozostawione po szlifowaniu papierem ściernym o gradacji 600-800 bez przegrzewania polerowanej powierzchni. Dzięki swym właściwościom pasta polerska NW0 świetnie nadaje się do polerowania twardych powierzchni, w szczególności żelkotu formierskiego winyloestrowego.
Mała ilość pasty wystarcza do bardzo szybkiego osiągnięcia świetnych rezulatów, najlepsze efekty uzyskuje się z zastosowaniem futra polerskiego. Jest to środek na bazie wody, bezpieczny dla ludzi i środowiska.

PAI-opakowanie-puszka

Kolor: biały
Konsystencja: pasta
Opakowania: 1kg, 3kg

Pasta polerska NW1 Premium

 

Pasta polerska o bardzo dużej sile ścierającej, nadająca wysoki połysk, usuwa bardzo szybko i skutecznie rysy pozostawione po szlifowaniu papierem ściernym o gradacji 600-800, włączając rysy pozostawione po szlifierce mimośrodowej. Idealny zarówno na formy i wyroby. Nadaje głęboki i czysty połysk polerowanym powierzchniom żelkotowym, który pozostaje na długi czas. Podczas polerowania nie wytwarza się wysoka temperatura. NW1 może być stosowana zarówno z furtami jak i gąbkami polerskimi. Jest to środek na bazie wody, bezpieczny dla ludzi i środowiska.

 

 PAI-opakowanie-puszka Kolor: biały
Konsystencja: pasta
Opakowania: 0,5kg, 1kg, 3kg 
Pasta polerska NW6 Rapid Cut

Pasta polerska stworzona dla profesjonalistów do szybkiego i prostego użycia. Jest to naszybszy sposób do usunięcia śladów po szlifowaniu papierem ściernym 800-1000 w zależności od twardości polerowanej powierzchni żelkotu. Nadaje głęboki i czysty połysk. Pasta polerska NW6 jest doceniana za jednoczesną dużą siłę ścierającą i „wyciągnięcie” połysku w jednym kroku nie przegrzewając polerowanej powierzchni. Jest to środek na bazie wody, bezpieczny dla ludzi i środowiska.

 PAI-opakowanie-puszka  Kolor: biały
Konsystencja: pasta
Opakowania: 0,5kg, 1kg, 3kg

Pasta polerska NW65 Rapid Cut

Środek w postaci mleczka przywracający połysk usuwając utlenienie i zżółknięcie z polerowanych powierzchni. Dzięki zastosowaniu kombinacji dodatków ściernych i polerskich produkt ten działa szybko i skutecznie. Przywraca i konserwuje oryginalny połysk powierzchni. Jest to środek na bazie wody, bezpieczny dla ludzi i środowiska. NW65 może być stosowany zarówno z furtami jak i gąbkami polerskimi. 

PAI-opakowanie-butelka  

Kolor: biały
Konsystencja: mleczko
Opakowania: 0,5kg, 1kg, 5kg 

 

Topfinish2 Nano Refinishing Polish

Nanoprodukt do finalnego wykończania powierzchni żelkotowych. Jest to kombinacja środków ściernych i polerujących, które usuwają lekkie rysy i ślady pozostawione po polerowaniu wstępnym. Przywraca oryginalny połysk, produkt bezpieczny dla ludzi i środowiska.

 

PAI-opakowanie-butelka Kolor: biały
Konsystencja: mleczko
Opakowania: 0,5kg, 1kg, 5kg

 

Easy Gloss Protective Restoring Polish

Środek w postaci mleczka przywracający połysk usuwając utlenienie i zżółknięcie z polerowanych powierzchni żelkotowych. Przywraca i konserwuje oryginalny połysk powierzchni, zapewniając wysokiej jakości wykończenie i zabezpieczenie powierzchni. Bardzo szybko uzyskuje się efekty w postaci głębokiego i czystego połysku. Świetnie nadaje się do polerowania form i wyrobów, a w przemyśle jachtowym zapobiega płowieniu (kredowaniu) żelkotu w wyniku działania promieni UV i wody morskiej. Środek jest doskonałą ochroną kadłuba jachtu, nadającą mu niespotykany poślizg, długotrwałą ochronę i połysk.

 

PAI-opakowanie-butelka Kolor: biały
Konsystencja: mleczko
Opakowania: 0,5kg, 1kg, 5kg

 CC7 Clean & Check7

Specjalny produkt do kontroli spolerowanej powierzchni, zmywa powierzchnię odkrywając ukryte ślady po szlifowaniu papierem ściernym, które nie zostały całkowicie usunięte w trakcie procesu polerowania. Ten środek czyszczący usuwa zabrudzenia, które zwykle pokrywają defekty, wyciągając rysy po szlifowaniu. CC7 usuwa także resztki pasty polerskiej, pozostawiając powierzchnię błyszczącą. Można go stosować do żelkotów, plastików, szkła i lakierów samochodowych. Środek łatwy w użyciu, oszczędza czas i gwarantuje bardzo dobre rezultaty. Jest to produkt na bazie wody, bezpieczny dla ludzi i środowiska.

 

 PAI-opakowanie-butelka  

Kolor: jasno-niebieski
Konsystencja: płyn
Opakowania: 0,5kg, 5kg

 Akcesoria

Ofertę środków polerskich wzbogaca szeroka paleta profesjonalnych akcesorów do polerowania, takich jak:

  • gąbki polerskie o różnych twardościach
  • futra polerskie
  • dyski polerskie

 

   

 

 PAI-banner

 

Wszelkich informacji technicznych na temat tego jak i innych produktów oferowanych przez Baltazar Kompozyty udzielą Państwu nasi Konsultanci Techniczno-Handlowi. Zapraszamy do zakładki: KONTAKT

 

Autor: Rafał Sielicki