Skip to main content

BUFAtec Delta 5.5 i aplikacja kleju do przekładek

{flike=236}

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, którzy dążą do coraz większej automatyzacji procesów w swoich zakładach przetwórczych, firma BÜFAtec - niemiecki producent maszyn i urządzeń do aplikacji żywic i specjalności poliestrowych przygotował klej do aplikacji metodą natryskową oraz specjalnie przystosowaną do niego maszynę.

Klej 740-0604 został zaprojektowanych do klejenia mateiałów przekładkowych takich jak balsa, pianka PVC, PET, plaster miodu itp. Jego atutem jest to, że daje się natryskiwać ze specjalnie przygotowanej do tego celu maszyny, skracając czas aplikacji i zaoszczędzając pracę ludzi, którzy rozrabiają klej z utwardzaczem i nakładają go szpachelkami na materiał przeładkowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu u jednego z naszych klientów operacja realizowana przez 3 osoby przez około godzinę (3 roboczogodziny) została skrócona do 1/2 godziny przy obsłudze tylko 2 osób (1 roboczogodzina, natryskujący i układający).

Zapraszamy do obejrzenia materiału i kontaktu w sprawie pytań dotyczących kleju i aplikatora.

Wszystkie filmy powstają przy użyciu amatorskich narzędzi wideo. Reżyserią i montażem zajmujemu się sami mając z tego dużą frajdę. Korzystamy z własnych pomysłów oraz podpowiedzi klientów, a także dostępnych w danym momencie narzędzi i pomieszczeń.

Prosimy o przesyłanie pomysłów na kolejne odcinki, które mogą być zrealizowane przy wykorzystaniu Waszych urządzeń.

youtube-logo

Pełny zbiór materiałów wideo możecie znaleźć na naszym kanale wideo w serwisie YOUTUBE pod adresem:

www.youtube.com/baltazarkompozyty

{youtube}Oh32t6ukBY4{/youtube}

 

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat skontaktuj się z autorem artykułu.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowościach na naszej stronie raz w miesiącu oraz mieć wgląd do archiwum:

Dołacz do Newslettera

 

Dariusz Surowiec
Technik Maszyn BÜFA
Inżynier wsparcia technicznego

kom. 607 668 627
fax 58 691 01 85
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

surowiec d 120